Честит професионален празник, строители!

Скъпи колеги, уважаеми строители,

Екипът на Профинитум иска да ви честити един от най-светлите християнски празници - Димитровден, както и да ви поздрави по случай професионалният ни празник, който също отбелязваме днес!



Бъдете здрави и продължавайте да градите България, а защо не и света! :)

Нека постигаме успехи във високоотговорната ни и обществено значима професия!

Поздравяваме ви с препратка към думите на един велик български строителен гений - Уста Колю Фичето: "Майстори и калфи, оброк сме дали – ханът на хаджи Никола Минчев да завършим за две лета. Теркя му е мъчен, ала трябва да го сторим до уречения ден и за пазарените пари. Инак язък ни за майсторлъка, язък ни за калфалъка.."

Весел празник!


Коментари

  1. Мне посчастливилось работать с г-ном Бенджамином Ли, Бенджамином Ли и их командой, которые недавно организовали потрясающий опыт предоставления мне ссуды в размере 760 000,00 евро по низкой ставке в 2% взамен, они предоставляют любые виды ссудного финансирования. Если вы ищете ссуду, которая предлагается на международном уровне без проверки кредитоспособности, то г-н Бенджамин Ли - это тот человек, с которым вы можете связаться и его замечательную команду, но также нужно в режиме реального времени проверить их веб-сайт и их услуги. Адрес электронной почты офиса г-на Бенджамина Ли: 247officedept@gmail.com Также быстрый чат в Whatsapp: + 1-989-394-3740. В финансовых услугах! Это для тебя. Спасибо за заботу.

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар

Популярни публикации